Par mums

Esam uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas jau kopš 2007. gada septembra. Mūs vienmēr ir aizrāvusi doma, piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem tādus produktus, kas spēj raisīt jaunas emocijas un pilnveidot iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Jau kopš dibināšanas, mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients būtu apmierināts ar savu pieredzi pie mums un ar iegādāto produkciju spētu pilnvērtīgāk baudīt savu brīvo laiku mājās vai pie dabas.

Kopš 2014. gada Baltijas tirgū esam sākuši piedāvāt metāla ugunskura vietas, kas vairāk zināmas Ziemeļvalstu daļā, un senos laikos tika izmantotas gaismas un siltuma uzturēšanai telpās. Savukārt mūsdienās to pielietojums ir paplašinājies un tās tiek izmantotas gan kā dizaina elements, gan kā atmosfēras un siltuma radītājs ārā. 

Esam ļoti priecīgi, ka varam piedāvāt arī Baltijas valstu iedzīvotājiem produkciju, kas pamatā tiek eksportēta uz tādām valstīm, kā Amerika, Kanāda, Jaunzēlande, Zviedrija, Vācija, Anglija un daudzām citām.

Mums ir svarīgi saviem klientiem dot iespēju redzēt šo produkciju ne tikai virtuālā vidē, bet arī dabā, to aptaustot un novērtējot, tāpēc esam izveidojuši ugunskura vietu ekspozīciju arī mūsu salonā - Rīgā, Matīsa ielā 141.

Pirkumu grozs